Άψογη επικοινωνία: Ο Σωτήρης φιλικός και πρόθυμος να εξυπηρετήσει με κάθε τρόπο. Άψογο προϊόν: Έστειλε το κιθαράκι που έστησα σε δυσθεώρητο ύψος ακόμα και σε σχέση με πολυ πιο ακριβά όργανα. Εντυπωσιακή ευκρίνεια ακόμα και σε πολυ gain ή και fuzz (θόρυβος πουθενά), τρομερή απόκριση στην επαφή με την πένα ή τα δάχτυλα και ατέλειωτες ηχητικές επιλογές με τα 3 voicings του κάθε μαγνήτη. Όλα τα απαραίτητα για την μετατροπή ήταν μέσα στο κουτί , το μόνο που χρειάστηκε έξτρα ήταν λίγο καλώδιο.